Soru:
Küçük projelerde işbirliği yapmak için iyi siteler var mı? yani animasyonlar, kısa filmler vb.
Andy Lewis
2010-04-16 18:32:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Merhabalar!

Showreelimi birkaç yeni çalışmayla güncelleyebilmek için bazı projeler üzerinde işbirliği yapmak istiyorum. Bazı ses tasarımı / düzenleme isteklerini göndermenin yararlı olabileceği herhangi bir site bilen var mı? Filmlerin yanı sıra animasyon ve bilgisayar görsel efektlerinden de keyif alıyorum. Hizmetlerin sunulacağı en iyi yerlerin nerede olduğuna dair herhangi birinin önerisini duymak ilginç olurdu. Elbette onlar için ödeme almak harika olurdu, ancak şu anda doğru projeler için ücretsiz işbirliği yapmaktan mutluluk duyarım.

İngiltere'nin Güneybatısı'nda (Bournemouth) yaşıyorum hediye!

Şerefe, AL

Beş yanıtlar:
#1
+4
Colin Hunter
2010-04-20 21:39:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

www.mandy.com yararlı bir kaynak olabilir. İngiltere iş sayfasına doğrudan bir bağlantı burada. Web sitesi, film ve televizyon endüstrisinin tüm yönleri içindir ve birçok iş ilan edilir, bu nedenle herhangi bir ses tasarımı teklifi bulmadan önce birkaç sayfada arama yapmanız gerekebilir, ancak sık sık ortaya çıktıklarından düzenli olarak kontrol etmeye değer . Sağlam tasarım tekliflerinin çoğu ya ödenmemiş ya da düşük / kâr payıdır, ancak bazı ilginç projeler üzerinde çalıştım ve bunların tümü tamamlandıktan sonra daha fazla iş fırsatı sağladı. Bir başka faydalı site de Talent Circle.

Bunun yardımcı olacağını umuyoruz.

Colin teşekkürler! Talent Circle'a yeni kaydoldum ve bir ses tasarımcısı arayan biriyle temasa geçtim, bu yüzden parmaklar çapraz!
#2
+2
Jay Jennings
2010-04-16 22:45:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Craigslist Film / TV iş ilanı panosu, ses tasarımcıları arayan ilk kez veya öğrenci film yapımcılarını bulmak için iyi bir kaynaktır. Eminim 100 projeden 95'i oldukça berbattır ve yapmaya değmez, ama diğer 5? Bir sonraki Spielberg'in kim olacağını asla bilemezsiniz…

Bahşiş için teşekkürler! Bunu kullandığımdan beri bir süre oldu. Görünüşe göre çoğunlukla xxx modeller arayan insanlar ama Matt'in RSS tavsiyesini dikkate alıp daha iyi şanslar diliyorum :)
#3
+2
Joel Raabe
2010-04-16 23:30:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Guru.com bazen sesle ilgili şeyler ortaya çıkarır, ancak bu çok nadirdir (ve ortaya çıktığında çok kötüdür).

Bununla birlikte, bir teklif kazandım ve bu süreçte oldukça harika bir müşteri (ve proje) kazandım. Adınızı karışıma eklemek için denemeye değer ...

Şerefe Joel! Daha sonra kayıt olacak ve daha ayrıntılı olarak kontrol edeceğim
#4
+2
Matt Cavanaugh
2010-04-17 02:46:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Craigslist'te +1. "Ses tasarımı" sonuçları için konser sayfasından bir RSS'ye abone oluyorum. Burbank'ta her gün birkaç ilan görüyorum. % 99'u, "Bütçemizi sesten daha önemli olduğunu düşündüğümüz şeylere zaten harcadık, bu nedenle size ödeme yapılmayacaktır." Aramada post prodüksiyon seçeneği var. Bölgem için pek fazla sonuç görmedim, ancak belki havuzda daha iyi sonuçlar alırsınız.

Keşke projeler için daha güvenilir kaynaklar bilseydim. İyi şanslar.

RSS ipucu için teşekkürler Matt. Ben vereceğim. Dünyanın her yerinden kimseyle işbirliği yapmaktan çekinmeyin, bu yüzden diğer ülkelerdeki Craiglist sitelerini de deneyeceksiniz :)
Bunu daha önce neden düşünmediğimi bilmiyorum ama Craigslist'i birden fazla yerde aramanıza izin veren http://www.searchtempest.com/ veya http://www.crazedlist.org/ gibi siteler var. bir Zamanlar. Yükleme ve göz atma konusunda biraz yavaşlar, ancak Craigslist'i her alan için birer birer aramaktan daha hızlı.
#5
+1
Colin Hart
2010-04-17 03:39:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Birçok okulda, aynı zamanda bir demo makarası oluşturmak isteyen öğrenciler var. Okul forumlarına gönderi paylaşmaya, yerleştirme departmanlarıyla iletişim kurmaya vb. Başlayabilirsiniz ...

Çoğu öğrenci, ne kadar küçük olursa olsun dışarıdaki projeler konusunda çok heyecanlanır ve eminim çoğu, tüm öğrenciler istekli değilse ücretsiz olarak çalışmak. Çoğu zaman orada çok yetenekli öğrenciler bulabilirsiniz. Demo makaranızı oluşturacak ve aynı zamanda onların da demo makarasını oluşturmaya yardımcı olacaksınız.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 2.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...